środa, 1 lutego 2012

Opracowanie ACTA - wspólny projekt INPRIS, Maruta i Wspólnicy oraz Parastudio

Chciałbym zaprosić do zapoznania się z opracowaniem ACTA przygotowanym m.in. przeze mnie tj. wspólnie przez Think Tank INPRIS, zespół kancelarii Maruta i Wspólnicy oraz Parastudio.

Wskazany materiał stanowi próbę zestawienia poszczególnych przepisów ACTA z polskimi przepisami; docelowo został stworzony w celu umożliwienia łatwego zapoznania się z tą tematyką szerszemu gronu osób, bez - obecnych niestety w mediach - przekłamań i nadużyć. Godna polecenia jest również infografika przygotowana przez Parastudio.

Całość można znaleźć na stronie internetowej INPRIS-u pod bezpośrednim linkiem: http://www.inpris.pl/infografika-prawo/acta-news-szymel/t/acta/

Będzie nam oczywiście bardzo miło, jeśli nasza praca wywoła zainteresowanie. Uprzedzam jednocześnie, że strona internetowa INPRIS-u jest obecnie dość istotnie przeciążona, co jednak - mam nadzieję - w najbliższym czasie przestanie utrudniać korzystanie z niej dzięki informatykom INPRIS-u.

1 komentarz:

  1. Thanks for another informative website. The place else may just I am getting that type of information written in such a perfect method?
    I have a challenge that I'm just now working on, and I have been at the look out for such info.

    Here is my weblog; kreatywna reklama

    OdpowiedzUsuń